Автоматизація

ПЗ ЗБЕРІГАЧ

форум програми

Програмне забезпечення «ЗБЕРІГАЧ» - повноцінна та адаптована для потреб зберігача цінних паперів система, що дозволяє виконувати всі види операцій з цінними паперами, готувати бланки розпоряджень, вести необхідні журнали обліку, готувати в автоматичному режимі пакет документів на знерухомлення та супроводжувати сам процес знерухомлення, реєструючи дати та події, вести облік свідоцтв про знерухомлення, відслідковувати взаємозв`язок "емітент-реєстратор", виставляти в автоматичному режимі рахунки за надані зберігачем послуги та контролювати оплати за цими рахунками. Готувати всі види виписок і реєстрів власників. Користування програмним продуктом забезпечить своєчасну і точну підготовку регулярної і нерегулярної звітності зберігача цінних паперів до ДКЦПФР в автоматичному режимі. Програма сама слідкує за термінами здачі звітності та за операціями, наслідком яких є необхідність подачі нерегулярної звітності.

Крім того, «ЗБЕРІГАЧ» являє собою повноцінне віддалене робоче місце і здатен забезпечити стабільну роботу як для філії зберігача, так і бути терміналом у Вашого депонента незалежно від територіального розташування по відношенню до зберігача.

В довершення, програмне забезпечення обладнано дружнім інтерфейсом, що разом з багатогранністю функцій є запорукою швидкої і точної роботи нашого зберігача. Користуючись програмою «ЗБЕРІГАЧ», наші спеціалісти-зберігачі давно викинули з власного лексикону слова "незручно, довго, відсутні дані, великі обсяги, не вкладаємось в термін, немає можливості"! Ми щиро сподіваємося, що знайомство з нашою системою зблизька стане запорукою нашої співпраці!

ПЗ "AstraFTP"

форум програми

Шановні колеги-зберігачі цінних паперів! Пропонуємо Вам зробити ще один маленький крок в автоматизації виробничих процесів - встановіть у себе програмне забезпечення "Астра FTP" і разом з цим звільніть частку власного робочого часу. З появою цієї програми Вам не доведеться більше піклуватися про періодичність вихіду на зв'язок з Депозитарієм. Ви виконуєте облікові операції, а про обмін інформацією з базою ВАТ "МФС" подбає наш електронний помічник "Астра FTP". Піклуючись виключно процесом обміну даними між зберігачем та депозитарієм, програма миттєво "помітить" та відправить в депозитарій новий файл, згенерований Вами, або файл, що чекає на Вашу увагу від депозитарію. Дана програма - сучасна заміна Вашій старенькій "Астрі". Звісно, для переходу до користування даною програмою Вам прийдеться відмовитися від старої звички і перейти від застосованого Вами старого протоколу обміну даними з Депозитарієм Dial up з'єднання до обміну даними з Депозитарієм по FTP. Навіть на випадок, якщо Ваша компанія не має до поки що виділеного інтернет-каналу і користується Dial up Інтернет каналом, при наявності ПЗ "Астра FTP" ви використовуєте Інтернет по своїм потребам, незважаючи на необхідність обміну даними з Депозитарієм. ПЗ потурбується про це, поки Ви вирішуєте в мережі Інтернет своє питання. Але якщо Ваша компанія має виділений інтернет-канал, Ваш зберігач активно працює і взаємодіє з іншими зберігачами, - це ПЗ - знахідка!

Зверніть увагу, що можливості програми не вичерпані роботою з FTP Депозитарію ВАТ "МФС". У Вас є потреба в періодичних перевірках наявності файлів на сервері FTP? "AstraFTP" і в цьому випадку Ваш надійний помічник!

ПЗ "Звітність до ДКЦПФР"

форум програми

Програма - незамінний помічник будь-якого Зберігача цінних паперів. Оскільки, окрім роботи ще необхідно втратити дещицю дорогоцінного часу на підготовку звітності в ДКЦПФР. Програма проста і зрозуміла. В ній відсутні будь-які функції, що б "перевантажували" програму, або відволікали увагу від основного завдання - формування звіту зберігача. Перелік функцій програми:

1. Редагування та друк регулярної звітності Зберігача до ДКЦПФР

2. Редагування та друк нерегулярної звітності Зберігача до ДКЦПФР

3. Автоматичне та напівавтоматичне формування нерегулярної звітності з використанням даних з операційних днів.

4. Напівавтоматичне формування регулярної звітності з використанням даних з операційних днів

5. Ведення архіву регулярної звітності

6. Ведення архіву нерегулярної звітності з фіксацією реєстраційних номерів

7. Друк регулярної звітності з архіву

8. Друк нерегулярної звітності з архіву з фіксацією реєстраційних номерів

9. Відправлення нерегулярного звіту електронною поштою до ДКЦПФР в автоматичному або ручному режимі

10. Відправлення регулярної звітності до ДКЦПФР на перевірку

11. Власна процедура перевірки регулярної звітності

12. Власна процедура перевірки нерегулярної звітності з використанням архіву регулярної й нерегулярної звітності

13. Перевірка наявності нерегулярної звітності за вказаний проміжок часу

14. Можливість підключення доповнень

15. Останнє і ГОЛОВНЕ: на нашому форумі доступна для завантаження безкоштовна версія ПЗ з обмеженням в використанні строком на 3 місяці. Спробуйте переваги програми власноруч!

ПЗ "БЛАНКИ"

форум програми

Наш новий програмний продукт ПЗ "Бланки". Програма - своєрідна "друкарська машинка", що призначена допомогти клієнту скласти і заповнити первинні документи встановленного зразка (наприклад, для зберігача цінних паперів, для торгівця цінними паперами, тощо). Декілька років назад у нас була подібна програма і вона користувалась успіхом. Призначалась програма для підготовки бланків розпоряджень для зберігача цінних пеперів. Потрібно було заповнити лише необхідні дані і програма давала можливість друкувати готовий бланк розпорядження зберігача цінних паперів.

Сьогоднішня розробка програми не являє собою процес реінкарнаціїї продукту,що колись вже існував. Починаючи розробку програми, ми мали на меті створити продукт, що мав би слугувати тій самій цілі - виконувати підготовку бланків документів встановленного зразка, але ми збираємость вивести цю ідею на принципово новий рівень. Програма більше не буде обмежуватись рамками одного зберігача і більше не буде придатною для потреб одного зберігача. Ми збираємось створити програму-трансформер - будь-хто за декілька хвилин зможе пристосувати програму під власні потреби і друкувати заповнені бланки власного зразка.

Програма зможе легко задовольняти потреби друку первинних документів будь-якого напрямку - чи-то для потреб фінансової установи, потреб юриста, або підприємства-виробника. Створена програма для підготовки первинних документів не має жодних обмежень стосовно формату, окрім обмежень що накладає уява.

ПЗ "ЕмітІнфо"

 ВЕБ версія програми  форум програми

Програма дає можливість проведення пошуку інформації про:

Дане ПЗ використовує в своїй роботі поєднані між собою бази даних ДКЦПФР (http://www.ssmsc.gov.ua) та базу ВАТ "МФС" (http://www.mfs.kiev.ua ), що ми використовуємо в своїй роботі в якості зберігача цінних паперів. Таким чином, існуючі дані стали повнішими. Оскільки метою створення ПЗ була оптимізація умов пошуку інформації, процес пошуку можливо виконувати за будь-яким відомим Вам достовірно параметром: чи-то частина коду ЄДРПОУ, чи частина назви підприємства. В програмі добре відпрацьовано взаємозв'язок "емітент-реєстратор" - виконаний пошук емітента, окрім інформації стосовно самого емітента, вкаже Вам на дані реєстратора, що веде реєстр власників іменних цінних паперів даного емітента, а перехід на поле реєстратора - відобразить інформацію про реєстри емітентів, що ним ведуться. Крім того, база даних може бути розширена та/або виправлена - користувачі мають можливість подавати відповідні запити, що після перевірки будуть додані нами до загальних даних. Програма розповсюджується безкоштовно по принципу "AS IS", при першому запуску програми необхідно пройти реєстрацію. Вона необхідна нам для статистичних даних (це допоможе нам зрозуміти її корисність), а також забезпечить відсутність серед користувачів "мережевих хуліганів" (всі дані отримані нами від користувача при реєстрації відносяться до конфіденційної інформації. Ми несемо повну відповідальність за будь-яке її несанкціоноване використання). Всі користувачі ПЗ, що мають підозрілі з нашої точки зору реєстраційні дані, будуть перевірятися нашим адміністратором, такий користувач може бути блокований за наслідками перевірки. Підключення до системи ПЗ означає Ваше повне і незаперечне погодження з наступним пунктам:

Завантажене Вами ПЗ працює з базою даних, що розміщена на нашому сервері, а тому безумовною умовою роботи ПЗ є його встановлення на комп'ютері, що має доступ по мережі Інтернет.

Дематеріалізація "+"

форум послуги

Вже багато років ми займаємось проблемою виконання масових операцій Зберігача цінних паперів і успішно вирішуємо питання відкриття рахунків у цінних паперах, зарахування/списання цінних паперів, закриття рахунків власників. Реалії життя Зберігача вимагають наявності функції виконання масових операцій. Ми виконуємо ці роботи з гарантією!

Вимога законодавства стосовно переведення акцій в бездокументарну форму змусила всіх операторів ринку шукати спосіб виконати роботу по переведенню реєстрів власників іменних цінних паперів в бездокументарну форму і ми пропонуємо таку послугу. Але умови виконання цієї послуги були доволі складні і відлякували потенційних замовників.

С гордістю представляємо Вам наш новий проект: Дематеріалізація "+" - останню розробку наших спеціалістів. В проекті поєднується програмне забезпечення для виконання імпорту даних в базу зберігача цінних паперів та послуга по конвертації реестру. Ми спробували поєднати слова: "зручно, швидко, дешево, правильно". Результатом роботи став успішний проект Дематеріалізація "+".

Головні переваги проекту Дематеріалізація "+":

Скориставшись нашим проектом Дематеріалізація "+" Ви самостійно вносите інформацію в свою базу зберігача (передачі депозитарних повноважень третім особам не відбувається!) ми лише готуємо для Вас правильний формат реестру. Подробиці про проект читайте на форумі.

Вартість послуг розраховується залежно від стану реєстру. Остаточну вартість Ви можете розрахувати самостійно, скориставшись відповідним посиланням

(РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ)

Для початку робіт надішліть нам електронною поштою копію зробленого Вами розрахунку і Заявку на роботи в довільній формі, де вкажіть назву вашої організації, код ЄДРПОУ, поштові реквізити, ПІБ та посаду керівника.

Виконання дематеріалізації дало поштовх для наступних кроків. Сьогоднішня сутуація інколи вимагає виконання ряду інших дій з дематеріалізованим випуском:

 

ПЗ "Інспектор"

форум програми

ПЗ "Інспектор" - програма перевірки коректності вказаних реквізитів - а саме: 1. Коду ЄДРПОУ; 2. Коду МФО; 3. Номеру розрахункового рахунку в поєднанні з кодом МФО; 4. Перевірка та розшифровка ІПН фізичної особи; 5. Перевірка та розшифровка ІПН юридичної особи; Всі перелічені коди формуються по визначеному критерію, а тому можуть бути проаналізовані на предмет правильності формування та деяких інших ознак. Програма безкоштовна, поширюється без обмежень та застережень і не передбачає технічної підтримки. Проте, ми завжди відповімо на запитання.Всі вимоги до програми полягають в тому, що вона має працювати на комп'ютері підключеному до мережі Інтернет. Не зважаючи на орбмежений функціонал програми, що може видатися примітивізмом вона багато разів ставала нам у нагоді в роботі і ми впевнені, що Ваше відношення до програмки не зміниться - це корисний помічник.