Послуги зберігача Ц/П

Тарифи зберігача для фізичних осіб, для юридичних осіб. (формат-pdf), для Емітентів при дематеріалізації випуску (формат-xls).

Обіг цінних паперів, уніфікація документообігу по операціях з цінними паперами, регламентація механізмів кредитування і застави вирішуються Національною депозитарною системою, ланкою якої є Зберігач. Колектив зберігача нашої компанії складається із спеціалістів, що мають багаторічній досвід роботи на цьому сегменті ринку та достатній фах організації взаємовідносин суб'єктів фондового ринку. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі наступні послуги Зберігача цінних паперів:

В чому переваги використання послуг Зберігача? Відповідь на це запитання міститься в самій суті роботи Зберігача. Обслуговування у Зберігача дає Вам наступні можливості:

Крім того, власними силами наших спеціалістів розроблено та введено в експлуатацію програмне забезпечення "ЗБЕРІГАЧ", за допомогою якого утворюється відокремлена мережа, що дозволяє клієнту розпоряджатися власним рахунком у цінних паперах, не виходячи з офісу, або прямо з торгівельного майданчика, дає можливість для блискавичних транзакцій та повсякчасного контролю стану рахунку. Програмне забезпечення «ЗБЕРІГАЧ» розроблено відповідно до Закону України «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні», «Положення про депозитарну діяльність» №999 від 17 жовтня 2006р., Закону України "Про електронний цифровий підпис", а також відповідно до інших діючих нормативних актів, що регулюють діяльність зберігачів цінних паперів на ринку. Програмне забезпечення «ЗБЕРІГАЧ» дозволяє здійснювати повний спектр функцій і депозитарних операцій зберігачів цінних паперів:

Дане програмне забезпечення, будучи філіальною консоллю прогрмного комплексу «ЗБЕРІГАЧ», забезпечує можливість одержати «он-лайн» доступ до всього переліку робіт і послуг, що виконуються зберігачем. Таким чином, стає можливим створення віртуального операційного залу зберігача як у філіях, так і у кожного клієнта в його офісі, відпадає необхідність у витратах часу на відвідування зберігача для можливих погоджень умов і особливостей обслуговування. Час проведення операцій у зберігача (незалежно від територіального перебування) скорочено до однієї доби.

Система побудована за принципом зворотного зв'язку – згенерована операція відразу доступна для перегляду й обробки, результат обробки операції відразу надходить на термінал її ініціатора.

Всі клієнти нашого зберігача мають можливість самостійно готувати бланки розпоряджень для подальшої подачі зберігачу. Для цього достатньо завантажити програму для підготовки бланків та пакет бланків. На нашому форумі є окрема сторінка, присвячена роботі програми.