Взаємодія з клієнтом

В наш час швидкого розвитку технологій і комунікацій головною запорукою успішного бізнесу є швидкість обміну інформацією, можливість оперативно отримати необхідні дані, блискавично прийняти рішення та відразу отримати бажаний результат - сходинку для наступного кроку вперед. Розуміючи важливість інформації, наша компанія приділяє велику увагу всебічному розвитку питання взаємодії з клієнтами. Для вирішення цієї задачі було створено окремий підрозділ, що об'єднує в собі спеціалістів ІТ та спеціалістів по напрямам діяльності компанії. Людей, здатних шукати та знаходити, а головне - втілювати в життя нові ідеї, засоби та методи. Підтвердженням цих слів є розробка та впровадження в життя електронної мережі зберігача цінних паперів ПЗ "ЗБЕРІГАЧ", роботи по уніфікації документів зберігача.

До ваших послуг наші спеціалісти. Ви маєте можливість задати питання та отримати відповідь, не зволікаючи, скориставшись сучасним сервісом обміну текстовими повідомленнями ICQ.

Більський Олександр Володимирович (загальні питання)

Бадєєва Олена Вікторівна (проблеми в користування програмами)

Носовицький Ігор Михайлович (питання інформаційних технологій)

Гура Артем Олександрович (питання інформаційних технологій)

Забезпечуючи ще простіший вид спілкування, ми створили на сайті онлайн ЧАТ, що дає Вам змогу безпосереднього спілкування з нашими спеціалістами, не зволікаючи жодної секунди. Тепер задати відповідь, або отримати консультацію надзвичайно просто - достатньо натиснути на картинку чату ліворуч на сторінці.
Сервіси, що розміщені з правої частини сайту, допоможуть: 1) відвідувачам сайту знайти на сайті потрібну інформацію, скориставшить формою пошуку; 2) депонентам нашого зберігача цінних паперів отримати інформацію про стан власного рахунку у цінних паперах; 3) депонентам нашого зберігача подати розпорядження по управлінню власним рахунком у цінних папера, не полишаючи робочого місця.
Яким би не був докладним сайт компанії, як би не намагались створити на ньому умови "повної ясності і прозорості", безумовно, поза увагою залишається безліч не розкритих питань. Саме для їх освітлення ми створили окремий форум. Структура сайту дозволяє бачити останні повідомлення форуму без необходності його безпосереднього перегляду.
Наша база емітентів являє собою одне з найповніших джерел інформації по питанню, так як поєднує в собі декілька актуальніх і поновлюємих інформаційних масивів.

Техніка комунікацій розвивається дуже стрімко і ми не збираємось "пасти задніх". Ми щодня працюємо для того щоб наші сервіси були для Вас найзручнішими.