Партнери

Заснована у 1996 році, Адвокатська компанія "Павленко, Стаценко і Осінчук" є однією з найкомпетентніших та найсолідніших юридичних фірм у Львові та західному регіоні України. Наша Компанія спеціалізується у питаннях: корпоративного права; контрактного права; міжнародного приватного права; представництва інтересів осіб в суді.
ЗАТ«Інфраструктура Відкритих Ключів» було засновано на початку 2005 року. Нині компанія - є одним з лідерів у впровадженні технологій електронного цифрового підпису та криптографічного захисту інформації на національному ринку. ЗАТ «ІВК» за період свого існування здобуло репутацію серйозної далекоглядної компанії. Спектр послуг та продуктів нашої компанії є найповнішим та найбільш якісним, про що свідчать нагороди.
"Енран Телеком" входить до складу крупного українского фінансово-промислового концерну "Енран", являє собою системного інтегратора в галузі побудови сучасних інформаційних систем для великих підприємств та корпорацій з напрямом діяльності: проектування, розробка, постачання, запровадження, навчання, супроводження.
В Івано-Франківській області розпочата акція «Вдячне Прикарпаття», за підтримки голови Івано-Франківської облдержадміністрації Миколи Палійчука, метою якої є виявлення закономірної вдячності мешканців області за ту величезну допомогу, яку надали і продовжують надавати постраждалій від повені Івано-Франківщині інші регіони України.
Ми пропонуємо повний перелік послуг в сфері комп’ютерних технологій. Самі для себе ми вважаємо найголовнішими напрямами діяльності розробку і впровадження програмних комплексів любого рівня складності: від локальної програми для конкретного завдання до потужних мережевих облікових комплексів з базами даних.

Europarts Group – один з Європейських лідерів в області дістріб'юциї частин до друкуючої і комп'ютерної техніки. На сьогоднішній день ТОВ "ЄВРОПАРТС УКРАЇНА" авторизований постачальник запасних частин Hewlett-Packard в Україні. Сайт: http://www.euro-parts.com.ua

Logicom Solution – постачальник комп'ютерної техніки, периферії, витратних матеріалів, джерел безперебійного живлення. Авторизований постачальник офісної техніки OKI та XEROX. Сайт компанії: http://www.logicom.kiev.ua