Проект для торгівців Ц/П

До уваги компаній - ліцензованих торгівців цінними паперами, пропонується обліковий комплекс ПЗ "Зберігач -Торг" - електронне робоче місце нашого зберігача у Вас в офісі. Ця невеличка, проста в користуванні програма підключена до нашого потужного сервера Зберігача цінних паперів. Таким чином, у Вас з’явиться можливість користуватись послугами зберігача цінних паперів, не залишаючи власного робочого місця. Дана програма здатна виконувати в повному обсязі весь перелік операцій зберігача ЦП - від підготовки первинних бланків до перереєстрації прав власності. Це дозволить вам блискавично проводити ваші торгові операції. При цьому, програма звільнена від "тягаря" облікових підготовчих робіт. Вашому брокеру не доведеться підвищувати кваліфікацію та опановувати секрети роботи спеціаліста-зберігача цінних паперів. Ми потурбувались про це - всі операції до моменту їх виконання будуть перевірятися нашим спеціалістом.

Логічне питання - для чого це мені потрібно? Відповідь достатньо проста: спробуйте підрахувати скільки коштів Вам буде необхідно на організацію власного зберігача, підготовку та сертифікацію спеціалістів, скільки пройде часу для набуття досвіду роботи зберігача та на появу у зберігача сталої кількості клієнтів. Загальна вартість, що Ви отримаєте - серйозний аргумент.

В противагу цьому Ми пропонуємо Вам послуги нашого зберігача, що вже має необхідний досвід та сучасне обладнання. Маючи у себе підключений інтерфейс програми, Вам не доведеться узгоджувати з своїми клієнтами час на роботи із зберігачем, втрачати його на поїздки до зберігача, багато разів телефонувати для вирішення купи дрібних питань. Готуючи документи по своїй угоді, Ви отримуєте можливість одночасно готувати документи та наступну операцію і у зберігача цінних паперів.

Крім того, для ВСІХ Ваших клієнтів, що будуть обслуговуватись через систему ПЗ "Зберігач -Торг" ми обіцяємо знижку на всі тарифи нашого зберігача в розмірі 5%. Вам - накопичувальну систему знижок. За кожні відкриті Вами 10 рахунків клієнтів вартість обслуговування Вашого рахунку буде знижуватись на 10 відсотків. Кінець кінцем, обслуговування Вашого рахунку може стати безкоштовним, а трохи згодом Ваш торгівець отримуватиме прибуток! Пересвідчитесь в цьому самі:

Кількість відкритих рахунків (шт)

Знижка на обслуговування

Економія коштів від заг. вартості

10 10% 10%
20 20% 20%
30 30% 30%
40 40% 40%
50 50% 50%
60 60% 60%
70 70% 70%
80 80% 80%
90 90% 90%
100 100% 100% Ваш рахунок обслуговується безкоштовно
110 100%+1% Ви вже отримуєте 1% від вартості обслуговування відкритих Вами рахунків
200 100%+5% прибуток 5% від вартості обслуговування відкритих Вами рахунків!
300 100+10% прибуток 10% від вартості обслуговування відкритих Вами рахунків
500 100+15% прибуток 15% від вартості обслуговування відкритих Вами рахунків
5000 100%+50% Ви вже отримуєте 50% від вартості обслуговування відкритих Вами рахунків!
Кількість Ваших рахунків стала ще більшою? З таким партнером ми обов'язково домовимось про винагороду

І це ще не все. Вартість пропонованої програми складає для Вас всього 10 гривень. Таким чином, можна сказати, що серед всіх можливих витрат достатньо тільки Вашого бажання і у Вас з'явиться зберігач цінних паперів, зберігач, що вже має в своєму складі кваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи, зберігач, обладнаний найсучаснішим обліковим комплексом.

З технічної сторони організація проекту виглядає також вельми просто: Ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу, після чого отримує інсталяційну програму ПЗ "Зберігач -Торг"; Ми знайомимо Вашого брокера з правилами роботи ПЗ "Зберігач -Торг". Для цього достатньо 5-10 хвилинної розмови по телефону. Напевно, це здається неймовірним, але не забувайте, що вся складність роботи зберігача цінних паперів покладена на облікову систему, а відповідальність за точність роботи несуть наші спеціалісти зберігачі.

Решту питань ви можете задати, зателефонувавши до нас за тел. (044) 467-78-79, (044) 467-78-89, написавши листа, або поспілкувавшись з нашим спеціалістом за допомогою нашого інтернет-чату.

Проект для емітентів

Закон України "Про акціонерні товариства" диктує нові реалії життя. Відтепер він визначає, що Публічне акціонерне товариство зобов'язане мати власну веб-сторінку в мережі Інтернет, на якій розміщується інформація, що підлягає оприлюдненню відповідно до законодавства, а також інформація, визначена пунктами 1-3, 5, 6, 10, 11, 13-16 частини першої статті 77 Закону (ст.78,р.3).

Наша компанія має багаторічний досвід роботи з ємітентами по реєстрації/перереєстрації випусків цінних паперів. Зберігач цінних паперів нашої компанії, маючи на озброєнні найсучаснішу систему обліку та згуртовану команду спеціалістів, цілком готовий до операцій переводу випуску акцій в бездокументарну форму. Не залежно від обсягу робіт ми забезпечуєм їх відмінну якість та належну швидкість виконання. Ми уже відпрацювали найшвидшу і найекономчнішу схему цієї роботи.

Одночасно з цим наше дитя сучасних технологій - ТОВ "ДЕКРА машина технологій" потурбується про проблему приведення у відповідність до Закону вимоги про наявність у емітента власної Веб-сторінки. До Ваших послуг професійна команда веб-дизайнерів та потужність багаторічного досвіду в програмуванні.
Ми розробили комплексну стратегію обслуговування ємітентів, що передбачає виконання робіт "під ключ". Перевага звернення до нас в тому, що ви спілкуєтесь з спеціалістом фондового ринку, що розуміється в питаннях інформаційних технологій, а спілкуючись із спецом IT ви одночасно можете отримати професійну пораду в питаннях фондового ринку.

Ми створили конкурентну пропозицію для вирішення питання. Вам залишається звернутись до нас за подробицями в Київське відділення.