Головні питання

В чому переваги нашого зберігача і чому власне відкривати рахунок у цінних паперах у зберігача Фінансової компанії "ДЕКРА"?

Відкриваючи рахунок у цінних паперах одночасно Ви укладаєте з нашою компанією договір на його обслуговування та отримуєте право на безкоштовне встановлення у себе клієнтського модуля ПЗ «ЗБЕРІГАЧ». Як і будь-який договір, "Договір про відкриття рахунку у цінних паперах", засвідчується уповноваженими особами сторін і цей факт створює правову основу для подальшої побудови взаємин та обміну інформацією шляхом електронних повідомлень, що забезпечується нашою системою «ЗБЕРІГАЧ». Під час виконання депонентом операцій по власному рахунку у цінних паперах, ми впевнені, що це саме власник рахунку, оскільки кожен власник-користувач системи має унікальний електронній підпис, який не можливо підробити, або спотворити.

Навіщо потрібне ПЗ «ЗБЕРІГАЧ» і що саме ця програма дозволяє робити?

Якщо на роботі або вдома у Вас є доступ до мережі Інтернет, Ви маєте можливість вільно управляти власним рахунком у цінних паперах, скориставшись системою «ЗБЕРІГАЧ». Це значить, у Вас з'являться наступні можливості: подавати зберігачу будь-яке розпорядження по управлінню власним рахунком у цінних паперах, користуючись системою; миттєво отримувати підтвердження від зберігача про їх виконання; слідкувати за етапами робіт зберігача при обробці Ваших розпоряджень; мати повний, он-лайн контроль за власним портфелем цінних паперів; отримувати довідки, виписки про обіг та виписки про залишкам на рахунку у цінних паперах; вирішувати термінові питання, користуючись системою обміну текстовими повідомленнями; І найголовніше – користування ПЗ «ЗБЕРІГАЧ» заощадить Ваш час, сили та гроші!

Що мені повинні видати у зберігача при відкритті рахунку у цінних паперах і як цим користуватися?

В момент відкриття рахунку у цінних паперах Ви одержите примірник підписаного договору, інсталяційний диск з установочною програмою ПЗ «ЗБЕРІГАЧ» і дискету, що містить файл - електронний особистий ключ власника з даними, отриманими за допомогою криптографічного генератора випадкових послідовностей. Кожен власник отримує свій унікальний файл з особистим ключем. Повторення коду ключа не можливо - це забезпечено самою методою його створення. Цей ключ використовується для формування Вашого цифрового підпису. Таким чином, дані дискети являють собою конфіденційну інформацію, тому для запобігання можливого шахрайства подбайте, щоб дискета була доступна тільки Вам. Не передавайте її стороннім особам і не залишайте без нагляду. Інформація, що передається системою «ЗБЕРІГАЧ» до Вас і від Вас, шифрується за допомогою особистого та публічного ключів і доступна для перегляду тільки одержувачем або відправником .

Що таке особистий та публічний ключ?

Ці поняття належать до асиметричних криптосистем. Визначення асиметричних криптосистем було вперше дано в 1976 р. американськими математиками У. Диффі та М. Хеллманом. Суть їх полягає в тому, що процеси шифрування та розшифрування здійснюються за допомогою двох різноманітних ключів (особистого та публічного), кожний з яких математично зв'язаний з іншим, але при цьому практично неможливо обчислити закритий ключ із відкритого без додаткової інформації, володарем якої є власник особистого ключа. Захист інформації від не санкціонованого доступу забезпечується технологією шифрування, що видозмінює звичайний текст таким чином, що прочитати його можна тільки при умові наявності шифрувального ключа. Технологія шифрування передбачає наявність двох ключів - публічного і особистого (ключ власника) і полягає в тому, що кожне повідомлення, зашифроване за допомогою публічного ключа, можна розшифрувати тільки застосовуючи відповідний особистий ключ. Якщо припустити, що публічний ключ (яким користується система на рівні зберігача) було втрачено, то на підбор особистого ключа знадобилося б 4,3Х10137 років при швидкості підбору варіантів 1 000 000 000 за 1 секунду - це неможливо з практичної точки зору. Таким чином, будь-яка особа, що має намір отримати несанкціонований доступ до інформації, що обертається в системі «ЗБЕРІГАЧ», в першу чергу має відібрати особистий ключ у Вас і публічний ключ, що зберігається у нас........проте.....чи можлива така ситуація? Наврядчи!

Що таке мій електронний цифровий підпис?

Сучасні технології обміну інформацією використовують електронний еквівалент звичайного підпису уповноваженої особи – цифровий підпис. Але відмінністю такого підпису від звичайного є те, що особа, яка засвідчила документ електронним підписом, вже ні в якому випадку не може від нього відмовитися. За допомогою певних електронно-цифрових систем без зайвого клопоту доводиться, що цей підпис поставила саме ця особа, а не будь-хто інший. Таким чином, цифровий підпис дозволяє перевірити автентичність особистості відправника. Сама перевірка заснована на використанні особистого ключа автора повідомлення.